Homepage golddual.com. important source replica watches. image source replica watches ebay. sell rolex replications for sale. why not try this out watchesreplica.es. click this link here now https://cheapfakewatch.net/. like it https://luxuryreplica-watches.com/. Up To 50% Off www.replica-watches.me. learn the facts here now zerokilledwatches.com. useful reference watchesg. address https://www.computerswatches.com/. Swiss www.commercewatches.com. the best price www.pharmacywatches.com. visit the website breitling navitimer replica. click this over here now moneybellross. More details about webpage: moneytagheuer. useful link www.richardmillebarth.com. look these up high quality rolex replicas. you can find out more tag heuer replica. you could try here replica breitling.

Nové stanice a úprava parametrů multiplexu

Rozšířili jsme nabídku našeho digitálního rozhlasového multiplexu – nově pro vás máme i stanice Kiss a Country Radio!

Pro Country je vstup do DAB+ i zlepšením pokrytí v jižním okolí Prahy a v Posázaví, které vykrývá kvalitně náš vysílač Lbosín-Špulka.V blízké době se zvuk rádií Spin, Kiss a Country ještě zlepší s novou vysoce kvalitní zdrojovou linkou. U obou rádií vysíláme samozřejmě informace o právě hrané skladbě a logo ve slideshow.

Nový vysoce kvalitní zdrojový stream pro nás pak zajistilo německé Schwarzwaldradio, jehož zvuk je nyní lepší při stejném bitrate. S provozovatelem jsme se pak dohodli na dlouhodobé přítomnosti v naší síti, což určitě potěší nemálo českých fanoušků této skvělé německé oldies stanice.Spolu s přídáním nových pozic došlo k úpravě parametrů některých dalších stanic.

Aktuální konfigurace našeho multiplexu je následující:

COLOR Music Radio – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-2A

HEY Radio – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

Spin Radio – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

Kiss – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

Country Radio – 64 kbps HE-AAC-V2, EEP-3A

Expres FM – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

SkyRock – 64 kbps HE-AAC-V2, EEP-2B

Schlager Radio – 64 kbps HE-AAC-V2, EEP-3A

Schwarzwaldradio – 80 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

Hlas Prahy – 96 kbps HE-AAC-V1, EEP-3A

DAB Test HQ – 160 kbps AAC-LC, EEP-3A

DAB Test LQ – 64 kbps HE-AAC-V2, EEP-3A

Radio-UKRAJINA – 48 kbps HE-AAC-V2, EEP-3A

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *